Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Józefinowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

125 000 zł109,01 m² 1 146,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację. Roma Deka Specjalista ds. sprzedaży tel:   Sprzedam duże bezczynszowe mieszkanie we wsi Józefinowo Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

96 000 zł802 m² 119,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działki Na.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł876 m² 127,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 876 m w miejscowości Rogoźno. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Nienawiszcz

Nienawiszcz(Józefinowo + 5 km)

224 000 zł153,50 m² 1 459,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Przedmiot sprzedaży: połowa domu wolnostojącego (prawa część, patrząc od frontu, o pow. całkowitej 153,5m2); budynek w kształcie litery "t", dwukondygnacyjny, w tym parter.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł9 472 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z mpzp położony w Murowanej Goślinie przy ul. Metalowej. Działka o powierzchni 9 472 m oznaczona w mpzp symbolem 5u jako teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43,50 m² 6 643,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Wągrowcu, w samym centrum miasta, odległość do Rogoźna to zaledwie 15 km, a do Gniezna 44 km. Najbliższe otoczenie Wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dębowa

Karczewko(Józefinowo + 23 km)

215 000 zł1 962 m² 109,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2000 m | skraj zabudowy | cisza, zieleń, przestrzeń | Karczewko Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m położona w miejscowości Karczewko, gmina Kiszkowo w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł18 506 m² 129,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobre Nieruchomości polecają: działka z bez problemowym dojazdem dla samochodów ciężarowych, zlokalizowaną w strefie przemysłowej. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Złotów

Złotów(Józefinowo + 25 km)

281 000 zł2 811 m² 99,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży już tylko 2 ostatnie działki stanowiące tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, położone w miejscowości Blękwit gmina Złotów.